M-ONE XL

M-ONE XL

Üretici:TC ELECTRONİC
Ürün Kodu: M-ONE XL
Stok Durumu:Ön Sipariş
 • 4.566,60 ₺Canlı veya Stüdyo Uygulamaları için Yüksek Kaliteli Yankı ve Çok Etkili Çift Motorlu Sinyal İşlemcisi

 • Güçlü çift etkili sinyal işlemcisi, hem canlı hem de stüdyo uygulamalarında harika ses çıkarmanıza yardımcı olmak için gelişmiş yankı ve diğer efektler sunar
 • Yenilikçi XL Reverb teknolojisi, size olağanüstü doğal ve net bir ses sunmak için gelişmiş mekansal perspektifler ve sofistike modülasyon desenleri sunar
 • Geniş bir dizi yüksek kaliteli çoklu efekt? Gecikme, koro, flanger, kapı ve daha fazlası dahil olmak üzere canlı performanslarınıza etki katar
 • Çift motorlu yapı, iki tam gelişmiş efekti aynı anda çalıştırmanıza izin verir ve altı farklı yönlendirme kurulumunda yapılandırılabilir, böylece hem canlı hem de stüdyo koşullarında mükemmel ses elde etmek için ihtiyacınız olan esnekliği sağlar
 • Erken yansıma desenlerini yeni dağınık alanlarla birleştiren XL Reverb ayarı gerçekçi küçük oda simülasyonları sağlar
 • Akla gelebilecek her uygulamayı kapsayacak 200 yüksek dereceli fabrika ön ayarı ve saklanacak ek alan? 100 kullanıcı ön ayarı
 • Klasik salon yankıları, vokallerinize, akustik gitarınıza ve piyano sesinize her yerde harika yardımcı olmak için çok büyük, yüksek tavanlı mekanları simüle eder
 • Ünlü TC Elektronik oda yankıları, farklı boyut ve yüzeylere sahip geniş bir alan yelpazesi oluşturmanıza olanak tanır ve karışımınıza gerçekçilik ve doku katar
 • Grenli sondaj canlı yankı algoritmaları, 1980? İn canlı yankılarını anımsatan bir ses sunar ve size gerçekten yardımcı olmak için ekstra bir avantaj sağlar. herhangi bir PA sistemi
 • Temel plaka yankıları "eski mekanik" yankılarda bulunan yapay yansımaları ağrısız bir şekilde yeniden yaratmanızı sağlar
 • Danimarka'da tasarlandı ve üretildi
 • M-ONE XL, CANLI uygulamalar için mükemmel şekilde tasarlanmış bir çift efekt ünitesidir. Reverb'ler gerçekten parlıyor, ancak aynı zamanda Kompresör, Koro, Gecikme, Kapı vb.

      •     TC ELECTRONIC XL Teknolojisi - Tanınmış Yankı Mirasımıza Dayalı
      •     Yüksek Kaliteli Çoklu Efektler - Yankı, Gecikme, Koro, Flanş, Kompresör, Kapı vb.
      •     Esneklik - CANLI uygulamalar ve STUDIO için mükemmel

  Önlemleri yapın - boyutlandırma zamanı! M-ONE XL'un özü, XL Teknolojisi, mirasımıza ve Reverb teknolojisinin sürekli araştırma ve geliştirmesine dayanmaktadır. XL Reverbs, tüm Reverb algoritmaları yelpazesinde size yeni ve geliştirilmiş uzamsal perspektifler sunar.

  Genişletilmiş "yankı boyutu" aralığı, bozulma süresinden bağımsız olarak son derece geniş veya dar uzamsal görüntüleme sağlar. M-ONE XL, hem Erken Yansımalar hem de Dağınık Alan'a 'Yankı boyutu' uygulayarak, kısa bozulma süreleri olan geniş alanlardan uzun bozulmalara sahip dar odalara kadar herhangi bir kombinasyon elde eder.

  XL Teknolojisi aynı zamanda sofistike modülasyon desenleri uygulayarak, gerçek bir odanın modülasyonunu simüle ederek ve zorlukla duyulabilen gerçek oda modülasyonundan ağır koro ve detektif reverblere kadar modülasyon aralıklarına izin vererek ve ayrıca reverblerin vintage stilini simüle ederek öne çıkar.

  Kısacası, bu fiyat aralığındaki başka hiçbir işlemcinin sağlayamadığı doğal ve net bir sonuç elde edeceksiniz.

  M-ONE XL size canlı performanslar veya stüdyoda ihtiyacınız olan tüm harika yankı türlerini sunar. Uygulamaya bağlı olarak, Canlı, Salon, Oda veya Plaka için gidebilirsiniz.

  Bu 'klasik' yankılar, yüksek tavanlı çok büyük odaların yankılanmasını simüle eder. Şimdiye kadar sadece hayalini kurduğunuz yoğunluk ve doğallıkla göze batmayan yansımaları var. Hall reverb'leri özellikle vokal, akustik gitar ve piyano için mükemmel ses çıkarır.

  Ünlü Oda yankılarımız, farklı boyut ve yüzeylere sahip çok çeşitli oda ayarları oluşturur. Oda yankıları, miksinize nihai gerçekçilik ve doku ekleyerek müziğinizin canlanmasını sağlayacaktır.

  Canlı algoritmalar, 1980'lerin tipik canlı yankıları olarak bilinen grenli reverb türüdür. Herhangi bir PA sistemini gerçekten 'kesmek' için ekstra kenara ihtiyacınız olduğunda bu yankıları kullanın.

  M-ONE XL'deki en temel sondaj yankıları, metal plakalara olan ihtiyacı ortadan kaldıran 'dijital olmayan', mekanik sondajlardır: Genellikle 'eski mekanik' yankılarda bulunan yapay yansımaları oluşturun! Plakalar 1 ve 2, özellikle davullar ve ses parçaları için iyidir.

  M-ONE XL, akla gelebilecek her türlü uygulamayı kapsayan 200 yüksek dereceli Fabrika Ön Ayarı ile birlikte gelir. Bunun da ötesinde, M-ONE XL, Kullanıcı Bankası'nda en fazla 100 favori hazır ayarınızı saklar. Ön ayarınızdan memnun olduğunuzda, kaydetmek için MAĞAZA tuşuna basın. O kadar basit ki, neredeyse hazır ayar yaptığınızı neredeyse unutuyorsunuz!

  Hakim vokaller genellikle iyi ayarlanmış bir Salon ve hatta belki de bazı gecikmelerle desteklenir. Bununla birlikte, bu iki etkinin mükemmel karışımda birleştirilmesi biraz zor olabilir.

  Gecikme tekrarlarının Reverb bozulduktan sonra bile orijinal kuru kaynağı tekrarlamaya devam etmesi, gecikmeyi ayrı bir etki olarak öne çıkarır.

  M-ONE XL 'Paralel / Seri' yönlendirmeyi kullanmak, doğru musluk kontrolü ile hem Gecikmeyi hem de bağımsız girişlere sahip yüksek yoğunluklu Reverb'leri kullanmanıza ve aynı anda Gecikme tekrarlarını Reverb'ye beslemenize olanak tanır ve ikisinin daha büyük bir entegrasyonunu sağlar Etkileri.

  Öncü vokalin canlı bir karışımda hem net hem de mevcut görünmesi her zaman göründüğü kadar kolay değildir.

  Sadece sesi açarsanız, nötr bir frekans tepkisi tutmak, vokalin 'vokal'i' vokal için çok hoş olmayan müziğin üstünde yüzer.

  Bunun yerine, M-ONE XL'nin 'Ambiyans' Yankısını kullanmaya çalışın. Yüksek yoğunluklu Erken Yansımalar ve kısa bozulmalar, frekans tepkisinden ödün vermeden voklaya yeterli parlaklık ve parlaklık katacaktır.

  Genel olarak bir bateri seti veya özellikle bir trampet yapmak, reverbs kullanarak öne çıkmak, Pop / Rock'ta yıllardır yaygındır. Dinleme koşullarının mükemmel olduğu stüdyoda bir çok seçeneğiniz var. Canlı bir durumda aynı etkiyi elde etmek oldukça farklı bir hikaye.

  Yüksek yoğunluklu yankılar bir PA sisteminde kaybolma eğilimindedir, bu nedenle M-ONE XL'un 'Canlı' yankısını kullanmaya çalışın. Bu özel etkiyi elde etmek için gereken tam grenlilik seviyesini verecektir.

  'Canlı' Yankı kısa ve çabuk trampet yankıları ile büyük ballad 3.0 saniye Tom yankıları için son derece iyi çalışır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: M-ONE XL